2 Грудня 2016

У Києві відбудеться благодійний захід для підтримки дітей з родин політв’язнів у Криму

11 грудня у приміщенні Національної парламентської бібліотеки України за підтримки Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України відбудеться благодійний захід «Рука допомоги» з метою підтримки дітей з родин політв’язнів у Криму.

У рамках заходу будуть проведені фотовиставка родин сучасних кримськотатарських політв’язнів, різноманітні майстер-класи та ярмарки.

Зібрані кошти будуть передані родинам політв’язнів.

До участі у заході запрошуються народні депутати України, інші представники влади, волонтери, громадськість та всі небайдужі до ситуації порушення прав людини на окупованому кримському півострові.

Адреса проведення: м. Київ, вул. Михайла Грушевського 1, Національна парламентська бібліотека України.

Початок об 11 годині.

Організатори: Меджліс кримськотатарського народу, ГО «Кримська родина», Ісламський громадський культурний центр м. Києва, ВАГО «Альраід», Кримськотатарський Ресурсний Центр, Національна парламентська бібліотека України, ГО «КримSOS» за підтримки Уповноваженого Президента України у справах кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва, Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, Міністерства культури України, Міністерства інформаційної політики України.

Довідка: сьогодні на тимчасово окупованій території АР Крим близько 70 дітей залишились без своїх батьків, заарештованих з політичних мотивів.