9 Вересня 2016

В Міністерстві нагородили почесними державними відзнаками громадських активістів

dsc_0005-minМіністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш вручив державні відзнаки представникам громадських організацій, які з початку окупації Криму та російської агресії на сході країни не шкодували власних сил, аби допомогти усім, хто потребував і досі потребує уваги і допомоги.

dsc_0006-min«Ваша робота насправді неоціненна, а ваша боротьба за права та гідність людей, які втратили свої домівки, родини та роботу на сході країни і в Криму не завжди гідно оцінюється з боку держави. – звернувся до активістів під час виступу Вадим Черниш. – Ви не даєте владі замовчувати проблеми, прискорюєте ухвалення необхідних рішень настільки, наскільки можливо , працюєте над тим, аби кожен переселенець знав власні права і вмів їх обстоювати. Держава, наше Міністерство кожному з вас висловлює щиру подяку. Впевнений, що спільно, завдяки консолідованим зусиллям ми зможемо подолати ті проблеми, які поки що існують», – зазначив Міністр.

Громадські активісти, які отримали почесні відзнаки:

Олена Виноградова – Головний юрисконсульт Благодійного Фонду «Право на захист».

Олександра Дворецька – Голова правління Благодійного Фонду «Восток-СОС».

Тетяна Дурнєва – Виконавчий директор Донецької обласної організації ВГО «Комітет виборців України».

Сергій Карелін –  експерт ГО «Центр «Ейдос», представник ГО «Громадська ініціатива Луганщини».

Сергій Мокренюк – співкоординатор громадського руху «Євромайдан-Крим», член правління громадської спілки «Координаційна рада організацій вимушених переселенців з Криму», голова ГО «Євромайдан-Крим».

Таміла Ташева – Голова правління громадської організації «Крим-СОС».

Юлія Тищенко – Голова Ради ГО Український незалежний центр політичних досліджень, керівник програми демократичних перетворень.

Людмила Янкіна – координатор проектів  Центру інформації про права людини.

dsc_0983-min
dsc_0011-min
dsc_0020-min
dsc_0026-min
dsc_0039-min
dsc_0047-min
dsc_0054-min
dsc_0069-min
dsc_0088-min