13 Липня 2017

До Уваги представників ЗМІ!

14 липня у Маріуполі відбудеться прес-конференція Міністра В. Черниша, Віце-президента Єврокомісії В. Домбровскіса та представників місцевої влади.
14 липня о 13:15 у місті Маріуполь біля будівлі Центру соціальних служб для внутрішньо переміщених осіб відбудеться спільна прес-конференція Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Вадима Черниша, Віце-президента Європейської комісії з питань євро та соціального діалогу Валдіса Домбровскіса, голови Донецької обласної державної адміністрації Павла Жебрівського та Секретаря Маріупольської міської ради Степана Махсми.
Єврокомісар в супроводі Міністра здійснює візит до Донецької області в рамках вивчення питання надання допомоги ЄС для врегулювання ситуації на сході України. Під час прес-конференції обговорюватимуться питання гуманітарної допомоги на місцях, подальших реформ, проблеми місцевої громади.
Адреса Центру: вул. Шота Руставелі, 30, м. Маріуполь. Його відновлення здійснено за фінансової підтримки проекту ЄС. Запрошуємо представників ЗМІ також взяти участь в огляді приміщень Центру о 13:00.

Акредитація проводиться за телефоном (067) 543 29 17, або за електронною адресою mariya.slyota@mariupolrada.gov.ua

Крім того, журналісти можуть приєднатися до огляду Талаківської школи №58. Її відновлено в рамках проекту «Освіта в надзвичайних ситуаціях» на кошти Генерального директорату Європейської Комісії з гуманітарної допомоги та громадянського захисту (ЕСНО). Проект втілив у життя Дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ. Контактна особа – Ольга Самойлова, (097) 333 39 25 (ЮНІСЕФ). Адреса школи: смт Талаківка, м. Маріуполь, вул. Героїчна, 170.