17 Жовтня 2017

До уваги ЗМІ!

Проект Ради Європи «Посилення захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб в Україні», що імплементується в межах Плану дій Ради Європи для України 2015-2017, у співпраці з Міністерством з питань тимчасово окупованих території та внутрішньо переміщених осіб України та за підтримки Посольства Японії в Україні організовує дводенний Форум «Три роки внутрішнього переміщення: виклики та вдалі практики інтеграції».
Форум проводиться з нагоди триріччя ухвалення Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», та з метою обговорення проекту «Стратегії інтеграції внутрішньо переміщених осіб та впровадження довгострокових рішень щодо внутрішнього переміщення на період до 2020 року», розробленої МТОТ.
У Форумі візьмуть участь до 100 представників міжнародних та національних організацій і установ, керівники органів влади, що працюють з внутрішньо переміщеними особами з 13 областей України.
З привітальним словом до учасників звернуться:
Вадим Черниш – Міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України;
Сумі Шигекі – Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні;
Верена Тейлор – Директор Офісу Директорату програм, Рада Європи, Страсбург.
Форум розпочне роботу у гранд-холі готелю «Хрещатик», вул. Хрещатик, 14, м. Київ, в четвер 19 жовтня 2017 р., о 9.00
Акредитація журналістів за телефоном + 38 067 183 53 90 (Сергій Марущенко) або електронною адресою: Oleksii.MURASHKEVYCH@coe.int