21 Серпня 2018

До уваги ЗМІ: Анонс! Що бажають Україні до Дня Незалежності українці? Результати кампанії «Посада: простий українець» та останніх соціологічних досліджень

23 серпня о 14:00 у приміщенні Укрінформу (Зала 1, вулиця Богдана Хмельницького, 8/16, м. Київ) відбудеться прес-конференція щодо результатів кампанії «Посада: простий українець», ініційованої Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України (МТОТ) до 27 річниці Незалежності України

Напередодні дня Незалежності МТОТ запустило всеукраїнську кампанію «Посада: простий українець». Міністерство запросило всіх українців, а особливо тих громадян, які перебувають на тимчасово окупованій території України, привітати одне одного з найважливішим святом країни за допомогою спеціально створеного сайту-конструктора.

Кампанія покликана не лише надати майданчик для привітань та знайомства українців одне з одним, але й дослідити зріз настроїв і прагнень громадян: чого хочуть українці? що є найважливішим для них сьогодні?

Результати кампанії будуть озвучені разом з результатами останніх соціологічних досліджень.

Спікери:

Вадим Черниш, Міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України

Микола Вересень, журналіст,  телеведучий, громадський діяч

Тетяна Костюченко, старша дослідниця GfK Ukraine

Ірина Тараненко, директорка креативної агенції Green Penguin

Модератор:

Діана Дуцик, журналіст, медіаексперт, громадський діяч, викладач Могилянської школи журналістики, виконавчий директор Українського інституту медіа та комунікації.

Акредитація ЗМІ за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1GPsZISZwYRobicurUHhuhCCWZrQc-9sR2pZC4UwxJF8/viewform?edit_requested=true

Відео-привітання доступні на YouTube-каналі МТОТ:

Прес-служба МТОТ: press@mtot.gov.ua; 536-92-50