27 Листопада 2017

До уваги ЗМІ! Запрошуємо на презентацію дослідження МОМ

29 листопада у Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Україні відбудеться презентація дослідження Міжнародної організації з міграції в Україні (МОМ) щодо ситуації навколо внутрішньо переміщених осіб в Україні

Учасники:

Георгій Тука – заступник Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України;

Томас Лотар Вайс – Голова Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні;

Естер Руїз де Азуа – Координатор програми надзвичайних ситуацій та стабілізації Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні.

Гостями заходу будуть представники Міністерства соціальної політики України, Посольств іноземних держав в Україні та кластерів OCHA.

 Початок заходу: 29 листопада 2017 о 12.00

Місце проведення: м. Київ, бульвар Лесі Українки 26а, 3 поверх, каб. 305

Акредитація ЗМІ триває до 10:00 29 листопада за телефоном 050  414 44 08 або електронною адресою  iomkievcomm@iom.int

Довідково: з березня 2016 року МОМ, за підтримки Європейського Союзу, проводить регулярне дослідження під назвою «Національна система моніторингу ситуації з внутрішньо переміщеними особами в Україні» (НМС). Метою НМС є підтримка Уряду України в зборі та аналізі інформації щодо соціально-економічних характеристик ВПО та їхніх домогосподарств, а також викликів, із якими вони стикаються.

У ході дослідження збирається інформація щодо соціально-економічних даних ВПО та їхніх домогосподарств, тренди та наміри щодо переміщення, ситуації з працевлаштуванням та доходом, доступом ВПО до соціальних послуг і допомоги у 24 областях України та місті Києві.