6 Квітня 2017

Г. Тука зустрівся з доповідачем ПАРЄ, який вивчає гуманітарну ситуацію на сході України

Заступник Міністра Георгій Тука зустрівся з представником Парламентської асамблеї Ради Європи Егідюсом Варейкісом, який перебуває в Україні з метою підготовки доповіді щодо гуманітарної ситуації на сході країни.

Георгій Тука розповів представнику ПАСЕ про поточну ситуацію з підтримкою ВПО та мешканців тимчасово непідконтрольних територій, а також плани Уряду щодо її покращення в найближчому майбутньому.

“Буквально сьогодні Верховна Рада має розглянути три законопроекти які забезпечать безкоштовне харчування дітей-переселенців у закладах освіти, знизити обсяг оплати ВПО за комунальні послуги та спростити доступ до вищої освіти”, – розповів заступник Міністра.

17821616_284801501958584_1042317894_n

Егідюс Варейкіс, в свою чергу запевнив, що готує ґрунтовний документ, аби на його основі ухвалити відповідні рішення.

“Ми хочемо, аби цей рапорт вийшов не просто документом, а мав реальні рекомендації для вирішення існуючих проблем як для самої Україні, так і для міжнародних організацій”, – запевнив пан Варейкис.

У Києві Е. Варейкіс планує зустрітися з представниками інших центральних органів влади та народними депутатами, після чого планує відвідати Краматорськ, Слов’янськ, Бахмут та КПВВ “Майорськ”.