25 Листопада 2016

Георій Тука зустрівся зі студентами КНУ ім. Т.Г. Шевченка

img_20161124_162609

Заступник Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука взяв участь у зустрічі під назвою «З чого починається перемога» студентів Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка із кавалерами ордену «Народний герой України».

Під час виступу Георгій Тука розповів про волонтерський досвід та подякував студентству за активну громадянську позицію.

img_20161124_171824«Ви – це майбутнє. Тому найбільшу увагу в своїй роботі я приділяю саме майбутньому нашої держави. Я щиро дякую вам за те, що тут сидять люди, які дійсно цікавляться і переймаються тим, що відбувається. Дякую вам за вашу громадянську позицію, за вашу підтримку, навіть своєю присутністю в цій залі, яку ви надаєте тим звичайним людям, які щодня ризикують власним життям. Ми щодня отримуємо інформацію про кількість поранених і загиблих. Будемо боротися і обов’язково переможемо», – зазначив Георгій Тука.

Також у заході взяли участь заступник Голови Національної поліції України Олександр Фацевич, керівник Департаменту патрульної поліції Національної поліції України Євген Жуков, волонтери Ірина Довгань та Іван Звягін, військовий капелан Костянтин Холодов та Герой України, танкіст Євген Межевікін.