25 Жовтня 2016

Громадськість долучається до розробки державної політики з деокупації Криму

dsc_0452Громадськість долучиться до розробки державної політики у сфері деокупації та реінтеграції Криму та підтримки громадян, які залишаються на території анексованого півострову. Відповідна нарада з представниками громадських організацій відбулась у Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України під головуванням Міністра Вадима Черниша.

Під час зустрічі, зокрема, були обговорені питання взаємодії Міністерства з громадськістю, стратегія деокупації та реінтеграції АР Крим, подальший статус АР Крим у складі України та ін.

dsc_0454Зі свого боку, представники громадськості (Меджліс кримськотатарського народу – Ескендер Барієв, Крим СОС – Таміла Ташева та Алім Алієв, медіа – Осман Пашаєв (Телеканал АТР) та Павло Казарін (проект Крим.Реалії) та інші) наголосили на необхідності координації зусиль громадськості та органів державної влади.

Результатом наради стало рішення про проведення інвентаризації напрацювань громадськості та Міністерства, які стосуються Криму та пріоритетних напрямків співпраці. В підсумку буде вироблено план спільних дій органів влади та громадськості в напрямку деокупації АР Крим.

Крім того, було вирішено створити експертні групу за підтримки Міністерства та комунікаційну платформу для висвітлення ситуації в окупованому Криму.