Антикорупційна програма Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України на 2018 рік

Антикорупційна програма МТОТ на 2018 рік: результати круглого столу

18 квітня 2018 року в Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України  в рамках публічного  громадського обговорення відбулось засідання круглого столу на тему: «Антикорупційна програма Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України на 2018 рік».

У заході взяли участь заступник Міністра Георгій Борисович Тука, члени Комісії з  оцінки антикорупційних ризиків у діяльності Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, представники громадськості та незалежні експерти.

Учасники круглого столу прийняли рішення схвалити проект Антикорупційної програми Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України на 2018 рік.

______________________________________________________

Круглий стіл на тему «Антикорупційна програма Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України на 2018 рік»

ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКОСТІ!

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України  18 квітня 2018 року з 11:00 до 13:00 проводить круглий стіл на тему: «Антикорупційної програма Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України  на 2018 рік».

Захід відбудеться в приміщенні за адресою: м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26А, кімната 206.

Пропозиції до проекту Антикорупційної програми Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України  можна надати в письмовому вигляді на електронну адресу (anticormtot@gmail.com, ragimov@mtot.gov.ua) до 12:00 17 квітня 2018 року.

Охочим взяти участь в круглому столі,  просимо направити заявки на адресу електронної пошти (anticormtot@gmail.com, ragimov@mtot.gov.ua), або за телефоном 536-92-49. У заявці необхідно зазначити прізвище, ім’я, по батькові учасників (повністю), посаду та найменування організації.

Заявки приймаються до 12:00 17 квітня 2018 року.