10 Серпня 2017

Літнє оздоровлення дітей з зони конфлікту – обов’язок держави

Відпочинок дітей з Луганської та Донецької областей на Адріотичному узбережжі організовано Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України спільно з Міністерством з питань демографії, сім’ї, молоді і соціальної політики Хорватії, Посольства України у Республіці Хорватія, за сприяння Луганської та Донецької ОВЦА та БФ «Карітас України».

19756287_1131783803623460_92638821_n

Дітей з Донецької області на відпочинку в таборі «Велі Йоже» у Савудрії (Хорватія) відвідали державний секретар Міністерства закордонних і європейських справ магістр Здравка Бушич та державний секретар Міністерства з питань демографії, сім’ї, молоді і соціальної політики пані Марія Плетикоса.
Діти із малозабезпечених родин, які проживають у небезпечній зоні конфлікту, протягом десяти днів відпочиватимуть на узбережжі Адріатики, отримають позитивні враження і досвід спілкування з мешканцями різних країн світу. А головне – хоча б ненадовго забудуть про небезпеку збройного протистояння, яке триває на сході України.

9 серпня співробітники МТОТ зустріли першу групу дітей з Луганської області, які вже повернулися з відпочинку.

6

Нагадаємо, з 29 липня по 27 серпня МТОТ організовано відпочинок у Савудрії для 258 дітей з Донецької і Луганської областей, які живуть вздовж лінії зіткнення, а також для 36 дорослих, які їх супроводжують. Це одна з форм гуманітарної допомоги, спрямована на пом’якшення наслідків конфлікту в Україні.