6 Квітня 2017

Міністерство та KfW погодили параметри роботи з будівництва соціального житла для переселенців

Будівництво об’єктів соціального житла для внутрішньо переміщених осіб за  програмою “Житло для внутрішньо переміщених осіб в Україні”, який має розпочатися у 2018 році.

Такі терміни були визначені в ході погодження спільних дій між Міністерством та представниками KfW, яка надає грантове фінансування для програми в обсязі 25,5 млн євро.

До кінця поточного року планується завершити підготовчі роботи, зокрема  з напрацювання критеріїв відбору об’єктів будівництва. Відповідно до них, місцеві громади зможуть подавати заявки на фінансування. Вже у четвертому кварталі поточного року планується підписання міжурядової угоди між урядами України та Німеччини з цього проекту.

17813884_284351298670271_1034867365_n

За словами представників KfW, установа не планує обмежуватись лише Донецькою та Луганською або прилеглими до них областями, де сконцентрована найбільша кількість ВПО, а відкрита для проектів на всій території України. Головним критерієм відбору буде якість заявленого проекту та спроможність громади в подальшому підтримувати експлуатацію зведених об’єктів на належному рівні.