1 Грудня 2016

Міністерство в координації з іншими відомствами вирішує питання газопостачання в Донецькій області

30.11.2016 відбулась офіційна робоча поїздка представників Управління з питань східних регіонів Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України до населених пунктів Курахове, Марїнка та Красногорівка Донецької області.

В ході поїздки була проведена нарада за участю ОБСЄ, керівництва військово-цивільної адміністрації, Донецької обласної державної адміністрації, ПАТ «Укртансгаз», ПАТ «Донецькоблгаз», ПАТ «Красногорівський вогнетривковий завод», Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК), підрозділу військово-цивільного співробітництва (СІМІС) групи Курахове  та здійснено виїзд у «сіру зону» для огляду ГРС «Мар’їнка».

Обговорювалися питання проведення ремонтно-відновлювальних робіт на ГРС «Мар’їнка» для забезпечення газопостачанням більш ніж 10 тис. мешканців  мм. Мар’їнка та Красногорівка та відновлення повноцінного функціонування ПАТ «Красногорівський вогнетривковий завод», що дозволить забезпечити роботою майже  600 осіб.

Також, увагу було приділено соціально-гуманітарним питанням територій, а саме забезпечення населення твердопаливними  матеріалами.