30 Серпня 2016

Міністерство висловлює подяку Федеральному уряду Німеччини

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб висловлює подяку Федеральному уряду Німеччини за підтримку численних гуманітарних заходів і проектів Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ) в Україні. За цей і наступний рік загальна сума коштів, виділених Німеччиною на допомогу Східній Україні, складе 8 млн. євро. Підтримка надається в рамках проекту «МКЧХ – допомога, захист, профілактика та коопераційні зв’язки в Україні у 2016-2017 рр.» і охоплює такі напрями: медична допомога, лікування психічних травм, підтримка закладів охорони здоров’я, профілактичні заходи, забезпечення продуктами харчування і предметами особистої гігієни, водопостачання, навчання медичного та доглядального персоналу, пошук зниклих безвісти осіб і возз’єднання сімей, опікування в’язнями, збір інформації про небезпеку у вигляді мін та решток бойових засобів. Після того як Німеччина на початку цього року спрямувала на підтримку проекту 7 млн. євро, наразі ухвалено рішення про збільшення обсягів фінансування на 1 млн. євро.
Ще у 2015 році Німеччина профінансувала гуманітарні заходи МКЧХ в Україні у розмірі трьох мільйонів євро. Допомога у подоланні наслідків конфлікту необхідна для внутрішньо переміщених осіб, громад, які прийняли переселенців, а також для людей, які постраждали від конфлікту по обидва боки лінії розмежування у Донецькій і Луганській областях.
Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб й налі підтримуватиме Міжнародний Комітет Червоного Хреста в Україні, діяльність якого спрямована на підтримку цивільного населення та територій, які постраждали внаслідок конфлікту.