13 Лютого 2018

Міністерство виступає за поліпшення умов на КПВВ, наближення сервісів до лінії зіткнення, аби підтримувати зв’язки з громадянами, які залишаються в окупації, – В. Черниш

Міністр Вадим Черниш в інтерв’ю виданню «Ділова столиця» зазначив, Російська Федерація робить все для того, аби розірвати будь-які контакти людей, які перебувають в окупації з людьми на решті території України. Втім, поки що Росії не вдається це зробити.

Російська Федерація використовує будь-який привід для того, аби віддалити Донбас від України, припинити економічні, культурні контакти, зробити інформаційне поле більш замкненим, – зазначив Вадим Черниш в інтерв’ю виданню «Ділова столиця».

LITV8616

«РФ прагне укріпити відокремленість території Донбасу, аби створити там інформаційний вакуум та маніпулювати населенням. Це основна мета Росії. Але поки що їй це не вдається зробити, адже іноземні спостерігачі фіксують понад 30 тисяч перетинів лінії зіткнення щомісяця. Тобто, весь час підтримується зв’язок  з населенням, яке перебуває в окупації. І цього не можна втрачати. Тому наше Міністерство виступає за створення більш комфортних умов під час перетину лінії зіткнення, поліпшення сервісів, аби люди з непідконтрольних територій могли ними користуватися без перешкод. Це те, що неможливо виміряти в цифрах, що гарно розуміють в Кремлі, тому там намагаються  перервати будь-які наші контакти з Донбасом», – сказав Вадим Черниш.

Повністю інтерв’ю читайте тут: http://www.dsnews.ua/politics/vadim-chernysh-nam-nuzhen-mezhdunarodnyy-dokument-kotoryy-09022018220000