6 Червня 2017

Міністр закордонних справ Швейцарії Дідьє Буркхальтер передав маріупольській лікарні медичне обладнання

В рамках робочого візиту в Україну керівника Федерального департаменту закордонних справ Швейцарії Дідьє Буркхальтера до маріупольської міської клінічної лікарні № 3 було передано медичне обладнання,  вартістю 150 тис. доларів США.

Крім того, за сприяння та координації Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України гуманітарний вантаж зі  Швейцарії направлений на Комунальне підприємство «Компанія «Вода Донбасу».

Станом на 6 червня 33 вантажівки з гуманітарним вантажем,  хімічними реагентами та медичним обладнанням направлені до майданчика КП «Компанія «Вода Донбасу» міста Маріуполя. Гуманітарну допомогу надає Швейцарська агенція розвитку та співробітництва (далі – SDC). 7 червня вантаж транспортуватиметься через КПВВ «Новотроїцьке» до міста Донецька.

Для забезпечення потреб лікарні міста Луганська буде доправлено лабораторію для раннього виявлення збудників туберкульозу.

Нагадаємо, 2 червня до міст Маріуполь, Курахове, Донецьк та Луганськ було відправлено 30 вантажівок з хімічними реагентами від SDC, 4 червня до міста Покровськ, Донецької області також було направлено дві вантажівки гуманітарної допомоги.