18 Жовтня 2016

МінТОТ залучає міжнародні організації до вирішення проблем на КПВВ

В Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо перемс іщених осіб України під головуванням Першого заступника Міністра Юсуфа Куркчі, за участю міжнародних організацій відбулася нарада з питань облаштування КПВВ на території Херсонської області.

dsc_0390-minПерший заступник Міністра Юсуф Куркчі та спеціалісти Міністерства, разом з представниками міжнародних гуманітарних організацій  обговорили можливості санітарно-технічного облаштування та надання технічної допомоги контрольно пропускним пунктам в’їзду-виїзду «Каланчак», «Чонгар» і «Чаплинка», що знаходяться в Херсонській області. На зустрічі були присутні представники наступних організацій-партнерів: ОСНА, UNICEF Ukraine, ADRA, Premiere Urgence Internationale (PUI), ICRC, UNHCR. Вони висловили цілковиту підтримку ідеї забезпечення людей, які перетинають адміністративну межу з Кримом, усім необхідним. Зокрема, йшлося про облаштування медичних, адміністративних пунктів, зменшення ризиків для населення, пов’язаних з мінами та вибухонебезпечними залишками, а також пр
о необхідність створення автобусного сполучення між пунктами пропуску.

Представники міжнародних гуманітарних організацій акцентували увагу на тому, що з боку держави мають бути врегульовані питання пов’язані з подальшою експлуатацією обладнання, наданого в рамках гуманітарної допомоги  та вирішені проблеми, які виникають під час оформлення міжнародної технічної допомоги.