14 Лютого 2017

МКЧХ: результати роботи за 2016 рік

Впродовж 2016 року у відповідь на зростання гуманітарних потреб людей, які постраждали в результаті конфлікту на сході України, команда Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні зосередила свою діяльність на таких напрямках:

Вирішення проблем осіб, зниклих безвісти, та їх сімей

Внаслідок конфлікту в Україні тисячі родичів втратили зв’язок один з одним. Багато людей, як цивільних осіб, так і військових, зникли безвісти, а відсутність інформації про їхню долю викликає тугу і почуття невпевненості у їхніх сімей. У цілому, МКЧХ зараз підтримує контакти з понад 400 сім’ями осіб, зниклих безвісти в результаті конфлікту  в Україні.

Продовжуючи докладати зусиль і допомагаючи сторонам у конфлікті з’ясовувати долю осіб зниклих безвісти, Міжнародний комітет Червоного Хреста поглиблював діалог і контакти з зацікавленими сторонами з метою створення платформи для координації зусиль усіх сторін в конфлікті направлених на пошук осіб, зниклих безвісти, та ідентифікацію останків.

Відновлення житла та критично важливої інфраструктури

Понад 1,4 млн осіб по обидва боки від лінії зіткнення були забезпечені водою за рахунок підтримки Міжнародного Комітету Червоного Хреста  комунальних підприємств  Донецької та Луганської областей. Доставлено більше 1100 тон хімічних реагентів для обробки води водопостачальними компаніями на сході України. Понад 41600 осіб отримали будівельні та покрівельні матеріали, а також інструменти для ремонту пошкоджених будівель. 20000 учнів та вчителів у 51 навчальному закладі отримали допомогу у вигляді покрівель та будівельних матеріалів.

Допомога та підтримка населення

Більше 466000 продуктових наборів отримали найвразливіші верстви населення. 163 тис. осіб отримали предмети гігієни. Майже 23 тис. осіб отримали щомісячну грошову допомогу для задоволення свої основних потреб. 2000 домогосподарств отримали грошову допомогу для придбання палива та теплого одягу і ще 2 тис. домогосподарств отримали допомогу у виді твердого палива.

Допомога також надавалася у сфері охорони здоров’я та протимінної діяльності.

ICRC_Activities_Highlights_2016_Ukr-1

ICRC_Activities_Highlights_2016_Ukr-2

Позначки: