15 Травня 2017

МТОТ працює з громадянами безпосередньо у Херсонській, Донецькій та Луганській областях

У Херсонській, Луганській та Донецькій областях працюють Сектори Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

Копилов передача техніки

Сектори МТОТ співпрацюють з міжнародними та місцевими волонтерськими організаціями для надання допомоги населенню. Так, минулого тижня за сприяння Сектору в Луганській області була доставлена комп’ютерна техніка до навчальних закладів, що розташовані у «сірій зоні», та шкіл з найбільшою кількістю дітей-переселенців.

Фото Сергея Копылова.Зокрема, 547 одиниць комп’ютерів, близько 50 ноутбуків, 50 принтерів та 13 сканерів були придбані у Німеччині в рамках спільного проекту ГО «Ініціатива Е+» та Multyinternetional Rotary Club. При цьому очікується другий етап проекту, під час якого комп’ютерна техніка буде доправлена до шкіл Донецької області.

До Сектору Міністерства у Херсонській області здебільшого звертаються мешканці Криму та внутрішньо переміщені особи, які потребують консультативної та правової допомоги з питань отримання закордонного паспорту, оформлення пенсії, реєстрації за місцем проживання та отримання соціальної допомоги.

Також, Сектор МТОТ у Луганській області взаємодіє із структурними підрозділами Луганської облдержадміністрації, правоохоронними органами, Управлінням СБУ в Луганській області, Луганським прикордонним загоном та Луганським обласним вузлом спеціального зв’язку з метою забезпечення проведення зовнішнього незалежного тестування для випускників усіх навчальних закладів на території регіону.

Зокрема мова іде про те, аби випускники з непідконтрольних Україні територій змогли безпечно і без перешкод прибути на пункти тестування та скласти іспит. Так, для проведення основної сесії ЗНО в 2017 році на підконтрольній українській владі території створені відповідні освітні центри, детальніше:

http://old.mtot.gov.ua/wp-content/uploads/donbas-ukrai–na-18.04.2017.jpg

http://old.mtot.gov.ua/wp-content/uploads/krim-18.04.2017.jpg