11 Липня 2017

МТОТ схвалює встановлення фіксованих обсягів державного замовлення для ВНЗ Донецької і Луганської областей

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України схвалює прийняття Верховною Радою України законопроекту №6548, яким вносяться зміни до закону “Про вищу освіту” щодо діяльності вищих навчальних закладів на території Донецької та Луганської областей.

Законопроект був поданий народними депутатами Іриною Геращенко, Марією Іоновою, Іриною Луценко, Оленою Кондратюк, Світланою Войцеховською, Артуром Геращенко, Мустафа-Масі Найємом та Олександром Співаковським.

«Прийнято зміни до Закону “Про вищу освіту”, якими передбачається фіксація обсягів державного замовлення на підготовку фахівців з вищою освітою в Донецькій та Луганській областях. Дякую за позитивне голосування!» – наголосив заступник Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука.

Метою закону є стимулювання розвитку та недопущення припинення функціонування вищих навчальних закладів у Луганській та Донецькій областях, а також недопущення обмеження прав та інтересів їх працівників та студентів.

«Ми схвалюємо прийняття Радою змін до закону про освіту. Це дозволить встановити фіксовані обсяги державного замовлення для ВНЗ Донецької і Луганської областей, що буде запорукою їх розвитку в умовах збройного конфлікту. Серед абітурієнтів цих навчальних закладів багато дітей з непідконтрольної території, внутрішньо переміщених осіб та дітей, які постраждали від збройного конфлікту. Чекаємо підписання законопроекту Президентом», – відзначила радник Міністра Олеся Цибулько.