МТОТ з міжнародними та громадськими організаціями працює на захист прав, свобод та законних інтересів ВПО

У Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України пройшли громадські публічні обговорення Плану заходів з реалізації Стратегії інтеграції внутрішньо переміщених осіб та впровадження довгострокових рішень щодо внутрішнього переміщення на період до 2020 року
 
Представники міжнародних організацій, благодійних фондів та громадських об’єднань активно долучилися до обговорення проекту розпорядження, який передбачає запровадження довгострокових рішень з урахуванням інтересів приймаючих громад та налагодження ефективної взаємодії ВПО з приймаючими громадами та органами місцевого самоврядування на засадах партнерства з метою усунення будь-яких проявів дискримінації.
Від інститутів громадянського суспільства на електронну адресу МТОТ було направлено 438 зауважень та пропозицій, з яких 313 були враховані спеціалістами.
 
Начальник Управління з питань внутрішньо переміщених осіб та гуманітарного співробітництва Ірина Калупаха закликала всіх присутніх до конструктивного діалогу при обговорення зауважень.
 
Після остаточного обговорення та опрацювання з урахуванням технічних моментів проект розпорядження буде направлений на погодження до всіх зацікавлених органів виконавчої влади для подальшого затвердження Урядом України.
 
Нагадаємо, проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження Плану заходів з реалізації Стратегії інтеграції внутрішньо переміщених осіб та впровадження довгострокових рішень щодо внутрішнього переміщення на період до 2020 року» розроблено на виконання пункту 2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 р. № 909-р «Про схвалення Стратегії інтеграції внутрішньо переміщених осіб та впровадження довгострокових рішень щодо внутрішнього переміщення на період до 2020 року» та проходив громадські публічні обговорення до 06 квітня 2018 року.