5 Грудня 2016

На початку 2017 року на Херсонщині та в Криму буде відновлено українське мовлення

ve

2 грудня 2016 року в с. Чонгар Генічеського району Херсонської області відбулося закладання першого блоку під будівництво телерадіокомунікаційної вежі, що сприятиме розвитку українського мовлення в області та трансляції на Крим.

Участь у цій знаковій події взяли заступник Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука, заступник Міністра інформаційної політики України Артем Біденко, член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський, голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв та інші.

veg5

Під час закладання закладанні першого блоку вежі заступник Міністра Георгій Тука зазначив, що реалізація та успішна робота такого проекту сьогодні вкрай важлива для інформаційного простору не тільки України, а, в першу чергу, кримського населення.

«Це дає змогу довести власну самобутність, незалежність і національність, не зважаючи на провокаційні дії країни агресора, яка намагається провокувати хиткість української державності і нашого вітчизняного інформаційного продукту», – зауважив він.

На знак закладання першого блоку телерадіокомунікаційної вежі почесні гості урочисто встановили на її фундаменті табличку «Відновлення українського мовлення», що стало початком практичних дій у налагодженні україномовного інформаційного покриття Херсонщини та на території тимчасово окупованого Криму.

veg14veg13

Окрім того, під час візиту відбулося засідання комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення щодо реалізації Стратегії розвитку телерадіомовлення в Херсонській області та організації мовлення на територію Криму на 2016 – 2017 рр.