24 Січня 2017

План заходів Міністерства закладає основу для соціальної згуртованості та захисту прав громадян, – Агентство ООН у справах біженців

Агентство-ООН-у-справах-біженцівАгентство ООН у справах біженців вітає План заходів щодо окремих районів Донецької та Луганської областей, який було затверджено Кабінетом Міністрів України.

Агентство ООН у справах біженців (UNHCR)  розмістило заяву, в якій йдеться про підтримку Плану заходів, розробленого Міністерством.

«Завдяки цій ініціативі Україна здійснює обнадійливий крок на шляху виконання своїх міжнародних зобов’язань у сфері захисту усіх громадян без дискримінації та попередження подальшого переміщення. План заходів також відповідає положенням Резолюції Ради Безпеки ООН № 2202 від 17 лютого 2015року, направленої на мирне врегулювання конфлікту на сході України.», – йдеться в заяві.

Агентство перелічує позитивні напрацювання Міністерства в напрямку здійснення конституційних прав громадян України, а також з покращення соціального захисту і  доступу до соціальних послуг та безкоштовної юридичної допомоги на територіях поряд із лінією розмежування.

«План закладає добру основу для соціальної згуртованості та для захисту прав усіх громадян без дискримінації. Агентство ООН у справах біженців готове підтримати Уряд України у виконанні Плану. Зокрема, Агентство підтверджує свою готовність надати допомогу владі у покращенні умов на КПВВ та наближенні державних послуг до лінії розмежування.», – говориться в повідомленні.

Повністю читайте тут: http://unhcr.org.ua/uk/novini/novyny/1660-agentstvo-oon-u-spravakh-bizhentsiv-vitae-plan-dij-shchodo-nepidkontrolnikh-uryadu-teritorij-na-skhodi-ukrajini

Позначки:,