28 Листопада 2016

Планується суттєво збільшити пропускну спроможність КПВВ «Мар’їнка»

321Майже удвічі планується збільшити пропускну спроможність контрольного пункту в’їзду-виїзду «Мар’їнка». За допомогою міжнародних організацій планується облаштувати до 10 додаткових робочих місць для інспекторів Прикордонної служби в обох напрямку перетину КПВВ.

Про це повідомили представники Держприконрдонслужби під час відвідання КПВВ Міністром з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Вадимом Чернишем. Під час візиту він ознайомився з роботою та соціально-побутовими умовами КПВВ «Мар’їнка», обговорив можливість прискорення пропуску громадян через КПВВ.

«Це питання ми опрацьовували з Управлінням Верховного комісара з питань біженців ООН. Це спільний проект. Крім УВКБ ООН над ним працюють ще ОБСЄ і Уряд Канади. Головна мета цих проектів – посилити безпеку на КПВВ і покращити їхню пропускну здатність», – уточнив Міністр.

322323Також Вадим Черниш відвідав м. Мар’їнка, ознайомився з реальним станом речей – безліч багатоповерхівок постраждали внаслідок обстрілів – та умовами життя місцевих мешканців.

Довідково: На поточний момент на КПВВ «Мар’їнка» одночасно можуть працювати до 26 інспекторів. КПВВ має 12 смуг для перетину транспортними засобами, по 6 в кожному напрямку.