19 Грудня 2017

Покращення надання послуг для ВПО і ветеранів АТО у Жовтих Водах

DSC_3089 (1)

В рамках реалізації Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Гранту Світового Банку «Подолання наслідків конфлікту, пілотний проект з відновлення та розбудови спроможностей» передбачено впровадження субпроектів одним із напрямків яких є покращення надання адміністративних послуг.

Саме тому субпроект «Сучасний ЦНАП – крок у розвитку громади м. Жовті Води» опинився в числі переможців конкурсного відбору.

DSC_3097 (1)

Діючий у Жовтих Водах ЦНАП не має можливості надавати послуги у повному обсязі, адже фактично перебуває у двох окремих маленьких приміщеннях, що створює незручності для мешканців та обмежує кількість послуг, які могли би бути надані.

Реалізуючи субпроект «Подолання наслідків конфлікту, пілотний проект з відновлення та розбудови спроможностей» буде відремонтоване та об лаштоване окреме приміщення для розміщення повноцінного ЦНАПу. В результаті очікуються наступні покращення:

  • видача документів в одному місці внутрішньо переміщеним особам та ветеранам АТО і членам їх сімей;
  • за рахунок збільшення простору облаштуються додаткові робочі місця для обслуговування клієнтів і кількість послуг збільшиться від 160 до 200;
  • запрацює «електронна черга»;
  • отримувати послуги стане комфортніше:
  • усі послуги ЦНАПу надаватимуться в одному приміщенні, а не у двох різних, як зараз;
  • з’явиться дитяча кімната для дітей, які очікують батьків;
  • з’являться пандуси для людей особливими потребами;
  • послуги надаватимуться швидше.

Окремо також опрацьовується можливість запуску психологічних консультацій.

З метою узгодження етапів впровадження зазначеного субпроекту минулого тижня Жовті Води відвідали координатор субпроектів за Грантом Світового Банку Зураб Маісурадзе та спеціаліст з контролю і оцінки Олександр Жиганов. Також представники Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України оглянули приміщення в якому планується облаштувати новий ЦНАП за для оцінки його початкового стану.

DSC_3085 (3)