2 Березня 2017

Посли країн G7 готові надати допомогу в реалізації Плану заходів щодо підтримки громадян України на непідконтрольних територіях

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман 1 березня провів зустріч з керівниками дипломатичних місій держав “Великої сімки”. На зустрічі також були присутні віце-прем’єр-міністр, Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, Міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш, Міністр фінансів Олександр Данилюк.

Прем’єр-міністр поінформував представників держав G7 про результати проведення реформ в Україні. Зокрема, мова йшла про стабілізацію економічної ситуації в країні та зміни в бюджетній сфері, системі охорони здоров’я, системі державних закупівель, створення ринку електричної енергії, Служби фінансових розслідувань тощо. Також, сторони обговорили загострення бойових дій та гуманітарну ситуацію на сході України.

Керівники дипломатичних місій держав G7 підтвердили свою підтримку ухваленому Урядом Плану заходів, спрямованих на реінтеграцію населення непідконтрольних районів Донецької і Луганської областей. Посли зауважили, що готові надати свою допомогу в процесі імплементації Плану.

Зустріч ПМУ_Черниш 1.03.17

Заступник Голови Місії Посольства Канади в Україні Карім Маркос відзначив зусилля Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України у вирішенні проблемних питань Сходу.

“Після створення Міністерства з питань тимчасово окупованих територій ми побачили, що команда Уряду дійсно змогла впоратися зі складними питаннями. Ми були вражені високим рівнем координації та взаємодії з міжнародною спільнотою”, – сказав він.