28 Листопада 2016

Представники Міністерства та ОБСЄ обговорили питання безпеки під час проведення відновлювальних робіт на стратегічних об’єктах у Донецькій області

У Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України відбулася оперативна нарада за участю фахівців Управління з питань східних регіонів Міністерства та представників ОБСЄ на чолі з керівником апарату Джеймі Валлєс.

Під час зустрічі детально обговорювалися питання забезпечення «дзеркального» патрулювання СММ ОБСЄ для проведення аварійно-відновлювальних робіт на газорозподільній станції «Мар’їнка», яка знаходиться у так званый «сірій зоні». Це дасть можливість забезпечити природним газом майже 10 тис. осіб у мм. Красногорівка та Мар’їнка Донецької області.

Також порушувалося питання забезпечення «дзеркального» патрулювання у районі м. Торецьк для ліквідації наслідків прямого влучення снаряду у водогін у «сірій зоні» між мм. Горлівкою та Торецьком Донецької області, внаслідок чого без водопостачання залишилося приблизно 80 тис. осіб.

Питання забезпечення режиму «тиші» під час аварійно-відновлювальних робіт розглядалося на брифінгу у СЦКК (м. Соледар).

Станом на 15:00 28.11.2016 українською та російською стороною СЦКК (м. Соледар) погоджено заявку на надання гарантій безпеки під час аварійно-відновлювальних робіт. Роботи плануються розпочати з 9:00 29.11.2016.