Відбулись установчі збори для формування складу Громадської ради при МТОТ

1 серпня 2018 року у Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України відбулись установчі збори для формування складу Громадської ради при МТОТ (далі – Установчі збори).

Установчими зборами було прийнято рішення про кількісний склад Громадської ради з 26 членів, яких було обрано шляхом рейтингового таємного голосування, про що найближчим часом буде оприлюднено протокол відповідно до чинного законодавства*.

Заступник Міністра Георгій Тука привітав учасників установчих зборів, подякував за роботу і висловив сподівання на плідну і конструктивну співпрацю МТОТ і Громадської ради у справі поліпшення життя внутрішньо переміщених осіб України, дотримання прав і свобод всіх постраждалих від агресії Російської Федерації та сприяння поверненню тимчасово окупованих територій під контроль Уряду України. Також Георгій Тука запевнив всіх присутніх, що Міністерство і надалі буде сприяти співпраці з громадськістю, яка опікується питаннями ВПО, реінтеграції тимчасово окупованих територій, а також допомогою громадянам України, які постраждали внаслідок конфлікту.
____________
*Типове положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого Постановою КМУ від 3 листопада 2010 р. N 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»