29 Грудня 2016

При прокуратурі АР Крим створено Консультаційну раду

Перший заступник Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Юсуф Куркчі взяв участь в установчих зборах Консультативної ради при прокуратурі Автономної Республіки Крим. Засідання відбулося за участю народних депутатів, представників інших органів державної влади, громадських організацій та Меджлісу кримськотатарського народу.

Юсуф Куркчі переконаний, що завдяки співпраці Міністерства та прокуратури Автономної Республіки Крим можна вирішити безліч питань, пов’язаних із захистом прав громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території півострову.

15801195_1292124997516598_1278997306_n«Міністерством вітається наявність союзника щодо захисту прав людей, які проживають в Криму – профільної прокуратури. Консультативна рада при прокуратурі АР Крим має стати реально працюючим органом, аби досягти максимально ефективних результатів у цій справі»

Під час засідання Консультативної ради народні депутати, представники органів державної влади, громадські організації, представники Меджлісу кримськотатарського народу ухвалили рішення про склад Консультативної ради, обрали Голову та секретаря.

img_20161223_113040Лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв наголосив про необхідність внесення змін до кримінального законодавства України щодо притягнення до відповідальності колабораціоністів і можливості оголошення їх у міжнародний розшук.

Прокурор Автономної Республіки Крим Гюндуз Мамедов зазначив, що з огляду на амбіційні завдання прокуратури, співпраця з представниками громадських організацій та інших державних інститутів є вкрай необхідною.