8 Вересня 2017

С. Злакоман провів робочу зустріч з заступником директора Європейського Бюро Управління Верховного комісара ООН з питань біженців Ангелою Лі Росі

Державний секретар Міністерства Сергій Злакоман зустрівся із заступником директора Європейського Бюро Управління Верховного комісара ООН з питань біженців Ангелою Лі Росі та Представником Агентства ООН у справах біженців Пабло Матеу.

Під час зустрічі Сергій Злакоман звернув увагу представників УВКБ ООН на необхідність покращення роботи КПВВ.

“Ми розуміємо, що скільки б не створювали умов для охорони здоров’я, освіти задоволення інших потреб для населення з тимчасово непідконтрольної території, якщо ми не створимо належних умов для перетину лінії зіткнення, все це буде марно”, – зазначив Сергій Злакоман.

У той же час він проінформував гостей про хід ухвалення розробленої МТОТ Державної цільової програми «Відновлення та розбудова миру у східних регіонах України», та хід реалізації плану заходів, спрямованих на реалізацію деяких засад державної внутрішньої політики щодо окремих районів Донецької та Луганської областей, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, який був ухвалений Урядом на початку поточного року.

“Я хочу подякувати вашому Міністерству, за ту спільну роботу, яку ви проводите разом з Агентством ООН у справах біженців. Також ми підтримуємо запропонований вами план дій. Зі свого боку, ми намагаємось об’єднати донорів, як всередині системи ООН, так і ззовні для надання дієвої допомоги Україні по тим напрямкам, де ваші потреби співпадають з нашими пріоритетами”, – сказала Ангела Лі Росі.