9 Червня 2017

Сектор МТОТ у Херсонській області долучився до проведення цьогорічної вступної кампанії

Сектор у Херсонській області Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України долучився до проведення цьогорічної вступної кампанії. Зокрема, співробітники домовилися про безкоштовне розміщення абітурієнтів Херсонського національного технічного університету в гуртожитках на час складання іспиту. Також Сектор забезпечив присутність психологів для надання підтримки вступникам.

Крім того, Сектор інформує, що 4-6 серпня у Скадовську відбудеться Всеукраїнський благодійний дитячий фестиваль «Чорноморські Ігри». Важливо, що цього року у фестивалі візьмуть участь діти з числа внутрішньо переміщених осіб.

Проведення фестивалю заплановане  відповідно до трьохстороннього меморандуму про співпрацю та партнерство між Херсонською ОДА та благодійною організацією «Всеукраїнський благодійний Таврійський фонд».

Нагадаємо, на території області наразі створено 14 територіальних громад. При цьому 5 з них потребують окремої уваги, оскільки знаходяться у безпосередній близькості до адміністративної межі з окупованою територією Кримського півострова. Це Каланчацька, Чаплинська, Мирненська, Присивашська, Хрестівська громади.

Наголошуємо, що додатково Сектор надає консультативну допомогу мешканцям Криму та внутрішньо переміщеним особам з питань отримання закордонного паспорту, порядку оформлення ID-картки,  отримання статусу ВПО,  оформлення соціальної допомоги.