7 Листопада 2016

Школи та садочки в зоні АТО отримують допомогу від Міжнародного Комітету Червоного Хреста

49 шкіл та дитячих садочків у 31 місті по обидва боки лінії розмежування, які постраждали внаслідок конфлікту на сході України, отримали допомогу від Міжнародного Комітету Червоного Хреста.

Переважно це матеріали для ремонтних робіт, покрівельні матеріали, лампи освітлення, ємності для води, електрогенератори, матраци, ліхтарі, ковдри, радіатори та інші речі. Крім того, МКЧХ проводить на місцях тренінги з невідкладної медичної допомоги та мінної безпеки.

«Кожна школа зіштовхується зі своїми проблемами та викликами. Наші фахівці допомогли батькам, дітям та керівництву шкіл розробити власний план посилення безпеки та добробуту учнів. Із кожною школою ми працюємо в індивідуальному порядку», – сказав глава офісу МКЧХ в Сєвєродонецьку Крістоф Гравенд.

У МКЧХ саме такий вибір допомоги пояснюють тим, що часто будівля школи є найбільш безпечним місцем під час обстрілів, і батькам краще відправити дітей до школи, ніж залишати у власних будинках, де немає належного укриття.

Також МКЧХ надає школам допомогу у забезпеченні продуктами тривалого зберігання та водою.

Нагадаємо, Міжнародний Комітет Червоного Хреста та Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України співпрацюють по багатьом напрямкам щодо допомоги людям, які постраждали внаслідок конфлікту на сході України.

https://icrc.maps.arcgis.com/apps/Cascade/index.html?appid=d67cbd7b48b843279147d14d6ccdc44b