7 Вересня 2016

У Мінську домовилися про відновлення залізничного сполучення для вантажних перевезень по двом напрямкам

Під час переговорів Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на сході України було домовлено про відновлення залізничного сполучення для вантажних перевезень Микитівка–Майорськ та Попасна – Стаханов. Це питання було запропоновано для розгляду Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.

Підгрупа з економічних питань підтвердила необхідність транспортування вантажів на цих дільницях. Слід зазначити, що для функціонування залізничного перегону Попасна – Стаханов необхідно виконати огляд та проведення ремонтних робіт на пошкодженій ділянці довжиною 10 км.
Робочий стан зазначеного перегону дозволить забезпечити перевезення енергетичного вугілля з шахт українських підприємств на підконтрольну українському Уряду територію, приблизно 150 вагонів на добу.
Водночас, для функціонування залізничного перегону Микитівка – Майорськ вже виконано ремонтні роботи (відновлено один шлях), що дозволить забезпечити підконтрольну українській владі територію енергетичним вугіллям, орієнтовно 170 вагонів на добу.
З метою збільшення пропускної здатності вказаного залізничного перегону необхідно виконати ремонтні роботи на 10 пошкоджених ділянках другого шляху, що дасть можливість збільшити кількість транспортованого вугілля до 270 вагонів на добу.
Це вугілля буде використовуватись ТЕС по всій території України.

Позначки:,