5 Грудня 2016

У шести областях України реалізовується проект, спрямований на розширення економічних можливостей переселенців

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України інформує, що з 29 серпня 2016 року до 28 серпня 2018 року в Харківській, Вінницькій, Дніпропетровській, Житомирській, Запорізькій та Херсонській областях реалізовується проект «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID через Міжнародний благодійний фонд «Український жіночий фонд».

Метою проекту є допомога людям, які постраждали внаслідок бойових дій на сході України, знайти роботу з гідною оплатою праці або ж опанувати нові вміння для того, щоб утримувати себе та свої сім’ї, заснувати або ж перенести малий бізнес на мирних територіях. Окрім цього, проект покликаний підвищити спроможність організацій громадянського суспільства та учасників з бізнесу/приватного сектору, які надають підтримку людям, постраждалим від конфлікту – внутрішньо переміщеним особам, демобілізованим військовослужбовцям та членам приймаючих громад, в тому числі жінкам та людям з інвалідністю.

В рамках проекту також проводитимуться громадські обговорення з Урядом щодо підтримки підприємницької діяльності ВПО та інших осіб, що постраждали від конфлікту.

За більш детальною інформацією про проект та умови участі у ньому, ви можете дізнатися звернувшись до виконавців проекту, МБФ «Український жіночий фонд» за контактами: (044) 507 06 10; info@eopac.org.ua.