14 Лютого 2017

У ЄС підтримують план, розроблений Міністерством з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України, – Х’юг Мінгареллі

Голова Представництва ЄС в Україні Х’юг Мінгареллі під час виступу на форумі “Пріоритети руху реформ: прискорити темпи, гарантувати старість” підтвердив, що Євросоюз підтримує план, розроблений МТОТ та ухвалений Урядом 11 січня цього року.

На думку Х. Мінгареллі , План заходів щодо реінтеграції окремих районів Луганської  та Донецької областей слід намагатися просувати серед населення по обидва боки від лінії розмежування.

Крім того, Голова Представництва ЄС в Україні зазначив, що Україна на Донбасі стала жертвою іноземної агресії, відтак накладені за це санкції мають бути збережені до повного виконання Мінських угод.

10_main_new.1481618890-e1486398766228“Те, що відбувається на Донбасі, не є громадянською війною. Ви є жертвами іноземної агресії, тому санкції, накладені за те, що відбувається на Донбасі, мають зберігатися доти, доки Мінські угоди не будуть повністю виконані”, – сказав Мінгареллі.

Він додав, що у ЄС переконані, що Україна заслуговує на незалежність, суверенітет і територіальну цілісність і мають намір відстоювати ці принципи.