26 Січня 2017

Уряд України турбується про всіх громадян де б вони не жили, – Посольство Швейцарії в Україні

2017-01-26 Chernysh Action Plan final (1)-1Уряд Швейцарії повністю підтримує План заходів спрямованих на реалізацію деяких засад державної внутрішньої політики щодо окремих районів Донецької та Луганської областей, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження.

Цей документ був розроблений МТОТ та ухвалений урядом 11 січня 2017 року.

«Принципи та заходи зазначені в плані, обіцяють полегшити повсякденне життя українців, які проживають на непідконтрольних Уряду України територіях Донецької та Луганської областей. Крім того, Уряд України чітко дає зрозуміти, що він піклується про всіх свої громадян, де б вони не жили, та розуміє різноманітні труднощі, з якими стикаються мирні жителі, які проживають на непідконтрольних територіях».

Також у листі йдеться, що особливо обнадійливими є положення Плану заходів, спрямовані на сприяння діалогу між жителями з обох боків лінії зіткнення, встановлення економічних та інших зв’язків, а також заохочення методів та заходів пов’язаних з мирним врегулювання конфлікту.

 «Наразі всі зусилля мають бути спрямовані на імплементацію Плану заходів, щоб українські громадяни незабаром змогли відчути його позитивний ефект» – зазначив Надзвичайний та Повноважний Посол Швейцарської Конфедерації Гійом Шойрер.