5 Липня 2018

Уряд виділить 105,98 млн. грн. на облаштування КПВВ, що знаходяться на адміністративній межі з окупованим Кримом

4 липня під час засідання Уряду, було ухвалено постанову про виділення 105,98 млн. грн  на облаштування контрольно-пропускних пунктів в’їзду-виїзду (КПВВ) «Каланчак» і «Чонгар», що знаходяться на адміністративній межі з окупованим Кримом.

Прийняте Урядом рішення дозволить покращити умови перебування громадян під час перетину адміністративної межі, надасть можливість надавати адміністративні та транспортні послуги, створити комфортну сервісну зону, а також створити відповідні санітарно-гігієнічні умови на КПВВ.

Починаючи з жовтня 2016 року Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України (МТОТ) неодноразово підіймало питання щодо облаштування, а також покращення умов перебування громадян на КПВВ, зокрема мова йшла про облаштування медичних пунктів, санітарно-технічного облаштування, необхідність відкриття центру адміністративних послуг, а також  облаштування паркомісць для автомобілів.

За підтримки Першого віце-прем’єр-міністра, Міністра економічного розвитку і торгівлі С.І. Кубіва в 2017 році була проведена міжвідомча нарада щодо детального вивчення проблем на КПВВ, за результатом якої МТОТ створило робочу групу в складі представників Мінінфраструктури, Мінрегіону, СБУ, ДПСУ, Укртрансбезпеки, та  ДП «Укрінтеравтосервіс», у співпраці з Херсонською обласною державною адміністрацією члени якої розробляли плани покращення умов перебування на КПВВ. Це дозволило забезпечити комплексний підхід у вирішенні питань облаштування КПВВ.

Прийняте Урядом рішення, є результат злагодженої роботи центральних органів виконавчої влади.