5 Січня 2017

Урядом прийнято рішення про створення міжвідомчої комісії, яка проаналізує використання коштів виділених для відновлення Донецької та Луганської областей

Урядом прийнято рішення про створення міжвідомчої комісії з питань проведення аналізу ефективності та цільового використання коштів спеціального фонду обласних бюджетів Донецької та Луганської областей в розмірі 3,8 мільярдів гривень.

Вказані кошти надані Донецькій та Луганській військово-цивільним адміністраціям за рахунок залишків коштів місцевих бюджетів населених пунктів, де органи держаної влади тимчасово не здійснюють своїх повноваження. До складу міжвідомчої комісії  входять представники МТОТ, Мінрегіону, Мінфіну, Держказначейства та Держаудитслужби, які відвідають зазначені області впродовж січня.

Нагадаємо, 9 червня 2016 року Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення зміни до підпункту 4 пункту 24  розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України», який дозволив додатково направити 3,8 мільярди гривень для Донецької та Луганської областей на відновлення фізичної та соціальної інфраструктури.

У Донецькій області кошти були розподілені наступним чином:

donetska-oblast-rozpodil-koshtiv-1

У Луганській були розподілені наступним чином:

lugansk-1

Позначки:, , , ,