2 Лютого 2018

Урядом внесено зміни до Порядку надання субвенції з державного бюджету для підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України

0336119891c1c17d05b71996be3bf99a82250a30
Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України ініціювало внесення змін до Порядку, якими передбачено сприяння підтримці регіонів на сході України, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту, встановлення правових підстав для надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, а також придбання обладнання і програмного забезпечення для центрів надання адміністративних послуг.
 
Відтепер військово-цивільним адміністраціям встановлені правові підстави для здійснення функцій щодо використання субвенцій у разі відсутності місцевих рад.
 
Вперше за ініціативи МТОТ з Державного бюджету України були виділені кошти для підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України ще у 2017 р.
Внутрішньо переміщені особи, які проживають у м. Маріуполь та м. Покровськ отримають житло за рахунок державного і місцевих бюджетів, у тимчасове користування.
Крім того, завдяки новому обладнанню, придбаному за кошти субвенції, Центри з надання адміністративних послуг (ЦНАП) у м. Сєвєродонецьк та м. Покровськ запрацюють на повну потужність, що в свою чергу спростить процедуру отримання біометричних паспортів та паспортів громадянина України не лише для ВПО, але й для громадян України, що проживають на непідконтрольних територіях.