25 Жовтня 2016

В.Черниш став співголовою Комісії стабільного функціонування системи Нацтелерадіо

Міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Вадим Черниш став співголовою Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення та радіомовлення.

Відповідне рішення було ухвалене за ініціативи голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Юрія Артеменка та Міністра інформаційної політики України Юрія Стеця, під час засідання Комісії 21 жовтня.

«Враховуючи необхідність ефективної реалізації розробленої Стратегії розвитку телерадіомовлення в Херсонській області та організації мовлення на територію АР Крим, нам потрібно розширити її повноваження, включивши до складу представників зацікавлених органів, зокрема Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб», –  зазначив Юрій Стець.

Таким чином, співголовами Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення та радіомовлення при МІП стали: Юрій Стець, Міністр інформаційної політики України; Вадим  Черниш, Міністр  з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України;  Юрій  Артеменко, Голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Нагадаємо, напередодні у МінТОТ відбулася нарада з представниками громадських організацій під час якої було досягнуто домовленості про участь громадськості , зокрема, у формуванні державної політики у питаннях деокупації та реінтеграції Криму. Також вирішено створити експертні групу за підтримки Міністерства та комунікаційну платформу для висвітлення ситуації в окупованому Криму.