12 Березня 2018

В. Черниш зустрівся з Верховним представником ЄС з питань закордонних справ та політики безпеки Ф. Могеріні

Міністр Вадим Черниш зустрівся з Верховним представником ЄС з питань закордонних справ та політики безпеки Федерікою Могеріні. Під час зустрічі обговорювались питання гуманітарного розмінування на Донбасі, специфіки роботи місії ОБСЄ в зоні проведення АТО, екологічна ситуація на Донбасі та процес переговорів тристоронньої контактної групи у Мінську.
Під час зустрічі Міністр подякував Європейському Союзу за гуманітарну допомогу населенню, яке постраждало внаслідок конфлікту на сході України. Вадим Черниш та пані Могеріні обговорили необхідність гуманітаного розмінування на сході та підготовку навчальних програм для мешканців територій вздовж лінії зіткнення щодо безпечної поведінки з вибухонебезпечними предметами.
GS2_9667
Під час зустрічі Верховний представник ЄС висловила занепокоєння екологічною ситуацією на Донбасі. Міністр, у свою чергу, повідомив про підготовку зусиллями МТОТ комплексного звіту щодо екологічних небезпек на сході України, як на підконтрольній, так і на тимчасово окупованій території, який найближчим часом буде презентований громадськості з рекомендаціями щодо попередження таких небезпек.