21 Лютого 2017

В Міністерстві презентували План заходів, спрямованих на реалізацію деяких засад державної внутрішньої політики щодо тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

DSC_0974В Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб відбулася презентація «Плану заходів, спрямованих на реалізацію деяких засад державної внутрішньої політики щодо тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя».

Презентація відбулася 21 лютого за ініціативою Міністерства в ході круглого столу за участі представників громадських організацій та представників експертної спільноти.

«Метою Плану заходів є забезпечення дотримання прав і свобод громадян України – внутрішньо переміщених осіб, забезпечення дотримання прав і свобод громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території та реінтеграція тимчасово окупованої території та її населення в єдиний конституційний простів України», – заявив під час заходу Перший заступник Міністра Юсуф Куркчі.

Заступник Міністра також повідомив, що План знаходиться на стадії доопрацювання. Міністерство запропонувало надати присутнім громадським організаціям та експертам пропозиції щодо його покращення до 10 березня 2017 року. Після цього документ буде направлений на погодження до відповідних органів виконавчої влади.

DSC_0973

У свою чергу, представники громадськості та експертного середовища в цілому позитивно оцінили напрацювання Міністерства і запропонували взяти План за основу при розробці політики деокупації та реінтеграції Криму.