10 Травня 2017

В МТОТ обговорили питання транспортування вугілля підконтрольною територією на Луганську ТЕС та життєзабезпечення Луганської області

Захоплення українських підприємств на непідконтрольній українському Уряду території призвело до зупинки транспортування низки вантажів через лінію зіткнення. Зокрема, наразі існує проблема поставок енергетичного вугілля по підконтрольній території залізничним транспортом на Луганську ТЕС.

На сьогодні розглядається можливість здійснення поставок вугілля на теплоелектростанцію за допомогою великогабаритних автомобілів. Але таке рішення може призвести до того, що вантажівки зіпсують дорожне покриття області. При цьому вимушений ремонт доріг буде додатковим навантаженням на бюджет області. Зараз Україна повинна визначитись чи можевона залучити додаткові джерела фінансування ремонтних робіт даних автошляхів.

18449899_1093225570812617_1607920061_n

Про це 4 травня йшлося на міжвідомчій нараді у Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України за участі представників МТОТ, Луганської обласної державної адміністрації, ДП НЕК «Укренерго»,ТОВ «ДТЕК Енерго» та ПАТ «Донбасенерго».

На нараді обговорювався також ряд питань щодо забезпечення належної роботи об’єктів життєзабезпечення на території Луганської області. Крім того, важливий момент – забезпечення стабільної роботи електромереж Луганської області в складі Об’єднаної енергетичної системи України. Оскільки раніше енергосистема Луганської області працювала в режимі «енергоострова» та не була синхронізована з Об’єднаною енергетичною системою України.