28 Липня 2017

В Україні стартує проект USAID на майже $52 млн

МТОТ виступило бенефіціаром нового проекту міжнародної технічної допомоги «Зміцнення громадської довіри (UCBI II)» за підтримки Управління перехідних ініціатив (ОТІ) Агентства Сполучених Штатів Америки з міжнародного розвитку (USAID).

Діяльність проекту охоплюватиме різні сектори та міністерства і буде спрямована на надання підтримки місцевим партнерам у впровадженні заходів, які мають на меті подолання дестабілізуючих наслідків кризи та сприяння успішній реалізації амбітних реформ, які стоять на порядку денному України. Основними завданнями проекту є :

• Розширення кола прихильників реформ на основі толерантності та демократичних цінностей.

• Підвищення рівня довіри громадян і залучення їх до процесу впровадження реформ на місцевому рівні.

• Зменшення вразливості до зовнішньої маніпуляції та інформації. Проект реалізовуватиметься з 10 квітня 2017 р. по 9 квітня 2019 р. на підконтрольних Уряду України територіях Донецької та Луганської областей.

Кінцевими реципієнтами (отримувачами) проекту є: національні, регіональні та місцеві органи влади, які займаються питаннями, пов’язаними з завданнями проекту; громадські організації; організації громадянського суспільства; громадські та молодіжні групи; національні та місцеві засоби масової інформації; інші організації, що мають аналогічні завдання у східній Україні. Загальна сума проекту становить 51 692 208 дол. США.

Більш детально з інформацією по проекту можна ознайомитися на сайті USAID: https://www.usaid.gov/  та на сайті Міністерства економічного розвитку та торгівлі України: http://www.me.gov.ua