15 Грудня 2016

Вадим Черниш під час робочого візиту до США зустрівся з постійним представником США при ООН Самантою Пауер

Міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Вадим Черниш під час робочого візиту до Сполучених Штатів Америки обговорив гуманітарну ситуацію на сході України з постійним представником США при ООН Самантою Пауер та з послом економічної та соціальної ради ООН Сарою Мендельсон. 

Вадим Черниш обговорив гуманітарну ситуацію на сході України та питання відновлення Донбасу із постійним представником США  при ООН Самантою Пауер та послом Організації Об’єднаних Націй з економічних та соціальних питань Сарою Мендельсон, яка багато років працює над розвитком демократії та дотриманням прав людини. Йшлося про результати перемовин соціально-економічної та гуманітарної підгруп Тристоронніх переговорів у Мінську, зокрема, щодо складної ситуації з водопостачанням в Луганській області. Як відомо, представники окремих регіонів Луганської області та російська сторона всіляко блокують вирішення питання забезпечення водопостачання, в тому числі, для понад півмільйона мешканців непідконтрольної українському Уряду території.

Крім того, Вадим Черниш повідомив про численні порушення прав людини в тимчасово окупованому Криму та роз’яснив позицію Уряду щодо державної підтримки внутрішньо переміщених осіб.