11 Листопада 2016

Вадим Черниш та Георгій Тука закликають громадян України вакцинуватися проти грипу через власний приклад

Міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Вадим Черниш та його заступник Георгій Тука заохочують громадян дбати про своє здоров’я та робити щеплення проти грипу, аби вберегтися від хвороби протягом осінньо-зимового періоду. Спільно з Міністром охорони здоров’я Уляною Супрун вони зробили щеплення проти грипу в одній з столичних поліклінік.

Найкраща агітація – власний приклад. Вакцинація проти небезпечних штамів грипу представників українського Уряду має стати початком проведення щеплення людям, які живуть поблизу зони АТО та на непідконтрольних територіях.

_n8b0478Міністр Вадим Черниш після медичного огляду та щеплення зауважив: «Потрібно організувати процес вакцинації людей, які проживають вздовж лінії розмежування, а також військових та людей з непідконтрольних українському Уряду територій, аби вони могли приїхати і зробити щеплення проти грипу. Держава має дбати про всіх громадян, це правильно навіть економічно, адже працівники в держустановах, на приватних підприємствах будуть убезпечені, не випадатимуть з робочого графіку, не розноситимуть хворобу серед колег».

_n8b0360Заступник Міністра Георгій Тука теж переконаний, що вакцинація – найкращий захист:«Я раніше не робив щеплення, хворів декілька разів в осінньо-зимовий період і з жахом це згадую. Ми в Міністерстві радимо усім співробітникам робити щеплення проти грипу і за певних симптомів залишатися вдома та лікуватися».

Міністерство охорони здоров’я спільно з Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України продумають механізм якомога ширшого залучення до вакцинації громадян на сході країни, особливо в районах, де можуть виникати логістичні проблеми. 

_n8b0405
_n8b0408
_n8b0307
_n8b0360
_n8b0478