13 Жовтня 2017

Відбулась міжвідомча нарада з питань облаштувапння КПВВ за участі керівників територіальних підрозділів МТОТ у Донецькій та Луганській областях

Завідувач Сектору у Донецькій області Алла Назаренко та завідувач Сектору у Луганській області Сергій Копилов взяли участь у робочій зустрічі з представниками Головного управління ДФС України під час якої обговорювались проблемні питання, що виникають на КПВВ в Донецькій та Луганській областях.

Зокрема, йшлося про пошуки можливостей для спрощення перетину КПВВ громадянами, які мешкають на контрольованій українським урядом територій, але за межами КПВВ (так званій «сірій зоні»), облаштування КПВВ, їх належного оформлення та вдосконалення роботи. Також, мова йшла про виявлення фактів незаконної торгівлі на території гуманітарно-логістичних центрів та необхідність розробки документів для оформлення і попередження таких порушень.

Окрім цього, завідувач Сектору у Донецькій області Алла Назаренко також взяла участь у виїзному засіданні Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення у м. Бахмут Донецької області.

Під час зустрічі з працівниками соціальних служб та громадськими активістами були обговорені проблемні питання при отриманні громадянами соціальних послуг для внутрішньо переміщених осіб з метою пошуку шляхів вдосконалення роботи відповідних підрозділів.