19 Серпня 2016

Відбулася зустріч Міністра Вадима Черниша з Маріупольським міським Головою

18 серпня відбулась робоча зустріч Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Вадима Черниша з Маріупольським міським Головою Вадимом Бойченком. Під час зустрічі сторони обговорили перспективи розвитку міста та його основні проблеми.

На сьогоднішній день громада м. МаDSC_0951-min ріуполь є одним із найкращих прикладів спроможної громади.
Проте наразі у м. Маріуполь гостро стоїть питання транспортної інфраструктури, зокрема залізничного та транспортного сполучення з іншими містами України. Міністр Вадим Черниш зазначив, що проблема з логістикою вирішуватиметься на державному рівні. Це допоможе поліпшити соціально-економічні зв’язки з іншими населеними пунктами України.
Під час зустрічі були обговорені питання водопостачання, що є критичними для міста сьогодні.

Окрім цього, представники місцевого самоврядування розповіли про проблему соціального житла для внутрішньо переміщених осіб.
Впродовж двох років із зони конфлікту до Маріуполя прибуло близько 100 тис. переселенців. Реалізація проекту по наданню соціального житла має поліпшити ситуацію серед ВПО.
Не залишились без уваги і питання реалізації проектів з розвитку м. Маріуполь за підтримки іноземних партнерів.
Окрім цього обговорювались можливості розміщення ВНЗ, які були переміщені з непідконтрольних Уряду України територій, на території міста.
По завершенню зустрічі Міністр запевнив у наданні всебічної підтримки у вищезазначених питаннях, а також ініціативах, спрямованих на розвиток міста та підтримку ВПО.

Позначки:,