3 Листопада 2017

Заступник Міністра Георгій Тука взяв участь у виїзному засіданні Комітету Верховної Ради України

Заступник Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука взяв участь у дводенному виїзному засіданні Комітету Верховної Ради  з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства.

У м. Торецьк Донецької області відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства, де розглядали проблемні питання надання житлово-комунальних послуг в зоні проведення АТО.

У засіданні Комітету також взяли участь народні депутати  України – члени Комітету, Віце-прем’єр-міністр – Міністр  регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Генадій Зубко, Начальник Управління з питань східних регіонів МТОТ Денис Тацій, уповноважені особи Мінрегіону, Офісу ЮНІСЕФ в Україні, науковці  та керівники профільних асоціацій підприємств водопостачання Донеччини.

Під час виїзного засідання розглядалися проблемні питання, пов’язані з проведенням капітального ремонту або відновленням житлового фонду комунальної власності міст та об’єктів соціальної інфраструктури, які зазнали ушкоджень в результаті проведення АТО. А також йшлося про проблеми водопостачання населених пунктів, які розташовані по обидві сторони лінії зіткнення, а також ремонт магістральних мереж тепло-, водопостачання.

Також, в рамках засідання Комітету були винесені на обговорення Регіональні програми «Вода Донеччини на 2017-2020 роки» та «Тепло Донеччини на 2018-2020 роки».

По завершенню засідання Комітету  представники влади відвідали м. Авдіївка де ознайомилися з ходом відновлювальних робіт приватних житлових будинків, які раніше зазнали обстрілів.

Також урядовці та парламентарі відвідали Комунальне підприємство «Вода Донбасу». У березні 2017 року через інтенсивні обстріли були пошкоджені лінії електропередач, що забезпечували живлення підприємства, через що населення м. Авдіївка залишалося з обмеженим запасом води. Завдяки зусиллям МТОТ та  Міжнародного Комітету Червоного Хреста в найкоротші терміни було закуплено та доставлено електрогенератори для запуску подачі води до м. Авдіївка та поряд розташованих населених пунктів.